Меню
 
Головна arrow Новини
Машини швидкої допомоги від італійських благодійників отримала обласна лікарня

5 жовтня автопарк Чернігівської обласної лікарні поповнився двома автомобілями швидкої допомоги марки «Фіат Дукато», наданими благодійними італійськими асоціаціями «Кассаго кличе Чорнобиль» та «Домані-Завтра».

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь Надзвичайний і Повноважний посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа, президент асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа, президент асоціації «Домані-Завтра» Крістіана Молінарі, голова обласної ради Ігор Вдовенко, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Звертаючись до італійських партнерів, головний лікар обласної лікарні Андрій Жиденко зазначив, що співпраця медичного закладу з асоціацією «Кассаго кличе Чорнобиль» триває вже три роки. За ці роки партнерства обласна лікарня отримала допомогу майже на 2,8 мільйона гривень. Завдяки цьому заклад значно покращив якість та умови надання медичних послуг жителям Чернігівщини. Тепер асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» та «Домані-Завтра» надали лікарні підтримку, передавши автомобілі. Потреба в автомобілях в закладі існувала, тому подарунок медики прийняли із задоволенням.

Варто зазначити, що до цього часу 11 італійськими машинами швидкої допомоги вже користувалися 7 медзакладів області. Також, асоціація «Кассаго кличе Чорнобиль» вже понад 20 років співпрацює з Дитячим фондом Чернігівщини та не тільки займається оздоровленням українських дітей в Італії, а й підтримує сім’ї та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. .


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів