Меню
 
Головна arrow Новини
5 жовтня відбулось чергове засідання Госпітальної ради Північного госпітального округу.

Під час його проведення був розглянутий проект Плану перспективного розвитку госпітального округу. На попередньому засіданні Ради була створена комісія по розробці багаторічного плану розвитку, який визначив короткострокові та довгострокові цілі та завдання для забезпечення населення округу якісною медичною допомогою. До складу комісії увійшли представники кожного району та об’єднаних територіальних громад, що знаходяться на території цих районів, а очолила її головний лікар КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Світлана Шам.

На засіданні Ради головою комісії були оприлюднені аналіз поточної ситуації, так і стратегічні цілі, шляхи їх реалізації та очікувані результати, представлені клінічні маршрути пацієнта, оптимальний розподіл функцій між учасниками госпітального округу та план розвитку кожної центральної районної лікарні округу.

Після обговорення було прийняте рішення про доопрацювання заходів перспективного плану та Положення про Госпітальну раду, яке теж виносилось на розгляд.

Наприкінці зустрічі члени Госпітальної ради мали можливість ознайомитись із організацією роботи та матеріально-технічною базою Сосницької ЦРЛ, на базі якої проводилось засідання.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів