Меню
 
Головна arrow Новини
Як забезпечені інсуліном хворі на цукровий діабет у Новгород-Сіверському районі

На сьогодні у місті Новгород-Сіверський та Новгород-Сіверському районі отримують препарати інсуліну 86 хворих на цукровий діабет. Серед них 27 сільських та 59 міських мешканців. У поточному році державою виділено для них 275400 грн. медичної субвенції на безкоштовний інсулін, тобто половину від річної потреби. Решта має фінансуватись за рахунок районної та міської програм.

За інформацією головного лікаря КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Світлани Шам, для сільських мешканців районною програмою передбачено на 2018 рік і вже профінансовано у повному обсязі 72 тис. грн. Для містян повинно бути профінансовано із міського бюджету 170 тис. грн.., але на сьогодні профінансовано лише 50 тис. грн.

Як зазначила лікар-ендокринолог ЦРЛ Оксана Черненко, на останній сесії міської ради було прийняте рішення про виділення згідно з програмою ще 75 тис. грн., але і донині ці кошти не надійшли. Чому? Питання до фінансового управління міської ради.

«Ми все ж дуже розраховуємо, – наголошують лікарі, – що кошти на препарати інсуліну для хворих на цукровий діабет мешканців міста Новгород-Сіверський будуть виділені та профінансовані у повному обсязі, передбаченому міською програмою, тобто ще 120 тис. грн.»Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів