Меню
 
Головна arrow Новини
14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, встановлений Указом Президента України з метою вшанування героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України.

Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Саме тому це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, цей жовтневий день був знаменним і для запорізьких козаків, які особливо шанували Богородицю-Покрову. На свято козаки проводили ради, обирали кошових, старшин, гетьмана. З 1999 року ця дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва.

День захисника України покликаний формувати у суспільстві, особливо серед молоді, шанобливе ставлення до захисників України усіх поколінь, активну громадянську та патріотичну позицію, готовність до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, збереження та примноження духовної спадщини та сприяти зміцненню патріотичного духу в суспільстві. er>

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів