Меню
 
Головна arrow Новини
12 жовтня Радник Посольства Японії пан Рюта Фукуя та координатор грантової програми «КУСАНОНЕ» Посольства Японії пані Інна Ільїна в урочистій обстановці передали каталог обладнання КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».

Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер ще у 2016 році приймав участь у конкурсі за проектом людської безпеки програми Уряду Японії «Кусаноне», успішно пройшов усі етапи відбору та визнаний переможцем. Після цього було прийнято рішення щодо фінансування закладу за проектом. У Посольстві Японії в Україні 13 березня 2017 року відбулася церемонія підписання грантової угоди про надання благодійної допомоги закладу для придбання медичного обладнання.

Згідно цієї програми в обласний протитуберкульозний диспансер поставлено дев’ять одиниць медичного обладнання для клінічної лабораторії та реанімаційного відділення. Завдяки співпраці із посольством Японії та благодійним фондом «Святого Великомученика Пантелеймона» для проведення клінічних досліджень надійшли автоматичний гематологічний аналізатор Elite 3 (Erba Lachema, Чеська Республіка), автоматичний біохімічний аналізатор Selectra ProXs (ELITechGroup B.V., Нідерланди), мікроскопи Olympus CX 31 (10-22021), центрифуга 800-1 (ELMI CM-6M з ротором 6М); для реанімаційного відділення – дефибрилятор-монітор LIFEGAIN CU-HD1, реанімаційні монітори G3L, анестезіологічні монітори, двоканальний шприцевий дозатор SN-50F66, центрифуга800-1 (ELMI CM-6M з ротором 6М), стерилізатор повітряний ГП – 80.

Обладнання використовується у повному обсязі та допомагає у визначенні більш швидких та чітких результатів лабораторних досліджень, дає можливість відстежувати випадки побічних дій протитуберкульозних препаратів, а також допомагає, як під час оперативних втручань, так і у післяопераційному періоді.

Начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш та головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун щиро подякували за надану допомогу та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів