Меню
 
Головна arrow Новини
В Одесі з 23 жовтня розпочалася VII Національна науково-практична конференція з моніторингу та оцінки, яка триватиме три дні. Тема цьогорічного форуму — «Розбудова функціональної системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації у формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я».

Участь у заході приймають головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун, начальник обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя Володимир Тарасовський та фахівці, залучені до процесів моніторингу і оцінки.

Стратегічна інформація має важливе значення для розвитку системи громадського здоров’я та ефективного реагування на соціально небезпечні захворювання. Сьогодні Україна накопичила багатий досвід впровадження новітніх міжнародних практик з МіО, зокрема, у сфері збору, використання, поширення стратегічної інформації та нових доказових комплексних підходів для прийняття рішень у галузі охорони громадського здоров’я. Тож мета одеського форуму — обмін свіжими напрацюваннями у цьому напрямку. Результатом роботи мають стати рекомендації щодо ключових стратегічних документів.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів