Меню
 
Головна arrow Новини
Фахівці Новгород-Сіверська ЦРЛ поділились з колегами інформацією з обласного семінару-наради

31 жовтня у м. Чернігові відбувся семінар-нарада «Забезпечення ефективної відповіді на виклики пов'язані з ТБ/ВІЛ/Г на етапі формування системи громадського здоров'я», у якому брали участь лікар-інфекціоніст Андрій Недашківський та лікар-фтизіатр Раїса Дмитрієва з Новгород-Сіверської ЦРЛ.

За інформацією фахівців, основна увага на семінарі-нараді приділялась розвитку системи громадського здоров'я та ефективного реагування на соціально небезпечні захворювання, такі як туберкульоз, ВІЛ та поєднана патологія ТБ/ВІЛ.

На семінарі зі змістовними доповідями виступили провідні спеціалісти обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного центру боротьби зі СНІДом, обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя. Вони акцентували увагу на тісній співпраці лікарів фтизіатрів та інфекціоністів щодо основних аспектів ведення хворих з поєднаною патологією, а також на необхідності проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи. До речі, учасникам семінару були надані буклети з профілактики інфекційних захворювань.

Участь у нараді також взяв головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації зі спеціальності «Гастроентерологія» Олег Ревко, який ознайомив присутніх з сучасними підходами щодо діагностики та лікування гепатитів.

Отриману на семінарі інформацію лікарі ЦРЛ опрацювали у колективі для поліпшення медичної допомоги хворим з ко-інфекцією. Нагадуємо, що семінар-нарада проходив у рамках проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів