Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи відсвяткувало 75-ти річний ювілей

06 листопада КЗ «Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи виповнилося» 75 років. Привітати працівників з ювілейною датою завітали начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації Петро Гармаш, голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Павло Потапко, заступник начальника оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України Сергій Москалець, представники силових структур.

У день свого свята заклад радо відкрив двері гостям. «Ми вдячні сьогодні бачити всіх, хто прийшов привітати заклад з ювілеєм, – такими словами зустрів своїх гостей начальник обласного бюро судово-медичної експертизи Ігор Потапенко. – 75 років – це водночас мить в історії та поважна дата закладу, репутація якого створена завдяки самовідданій праці вже не одного покоління керівників, лікарів і медичних сестер. Наші фахівці завжди намагалися йти в ногу з часом та досягти високого професіоналізму в проведенні різноманітних судово-медичних експертиз». У своїй промові керівник відзначив перспективи розвитку та удосконалення судово-медичної служби області та висловив подяку колективу за сумлінне виконання обов’язків та відданість справі, побажав працювати і надалі так само злагоджено та на високому професійному рівні.

Історія закладу розпочалася 06 листопада 1943 року, коли за наказом Чернігівського обласного відділу охорони здоров’я було створено Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи. Тоді його штат складався із чотирьох чоловік: начальника, санітарки, бухгалтера, завідувача господарством. Поступово структура та штати закладу розширювались і сьогоднішні тут функціонують адміністративно-господарська частина, відділ фінансового забезпечення, відділ судово-медичної експертизи трупів, відділення чергових судово-медичних експертів, судово-медичний відділ, судово-медична лабораторія та три міжрайонні відділення судово-медичної експертизи – Прилуцьке, Ніжинське та Менське. Всі підрозділи успішно виконують покладені на них функції.

Відзначаючи вагомий внесок у розвиток судово-медичної служби та високий професіоналізм у роботі, колективу обласного бюро судово-медичної експертизи Петро Гармашем оголосив Подяку від Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації. Також колектив привітали від командування та особового складу управління оперативного командування «Північ», від особового складу військових частин та установ Чернігівського гарнізону. Окрему подяку висловили керівнику закладу Ігорю Потапенко та нагородили його почесним нагрудним знаком – медаллю «За сумлінну службу» від командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів