Меню
 
Головна arrow Новини
Медики обговорювали переваги життя без тютюну

Лікарі та медичні сестри КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ», студенти Новгород-Сіверського медичного училища 15 листопада провели зустріч з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння.

Лікар-нарколог Олена Хворост розповіла присутнім про шкідливий вплив тютюну та інших інгредієнтів, що містяться у сигаретах, на організм людини та навела сумну статистику, яка засвідчує, що близько 40% смертей так чи інакше пов'язані із вживанням тютюну. Хронічний бронхіт, пневмонія, серцево-судинні та онкологічні захворювання, проблеми із судинами нижніх кінцівок, панкреатити – це лише невеликий перелік хвороб, що виникають внаслідок тютюнокуріння.

Більш детально на причинах та особливостях перебігу захворювань, що пов’язані з цією шкідливою звичкою, зупинились Олена Копилова та Олександр Літуновський. Інформація була викладена цікаво, нестандартно та викликала жваве обговорення аудиторії.

Підводячи підсумки зустрічі Олена Хворост наголосила, що підвищення поінформованості та обізнаності медичних працівників посприяє розповсюдженню гігієнічних знань серед населення, а відтак допоможе формувати навички здорового способу життя.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів