Меню
 
Головна arrow Новини
Свято Малюка присвячене Всесвітньому дню передчасно народженої дитини відбулось 16.11.2018 року в КНП «Пологовому будинку» Чернігівської міської ради.

На свято запрошені передчасно народжені діти у віці від одного до дев’яти років та їх батьки.

Ці діти є гордість професіональної діяльності лікарів педіатрів-неонатологів та всього колективу НКП «Пологового будинку» ЧМР.

В місті Чернігові даний захід відбувся вперше.

З вітальним словом виступили головний лікар пологового будинку Чернігівської міської ради Василь Гусак та заступник головного лікаря з медичної частини Галина Леник.

«Найкращих результатів можливо досягти лише у спільній праці -медицина та сім’я»: - наголосила головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з неонатології Людмила Дудко.

У відділенні інтенсивної терапії новонароджених виходили немовля з вагою тіла 620 грамів, цій дівчинці виповнилось 9 років. Вона здорова і була присутня на святі.

В кінці свята на подвір’ї пологового будинку діточки випустили в небо фіолетові кульки (фіолетовий колір – символ Всесвітнього дня передчасно народженої дитини ).Прес-служба Міністерства охорони здоров’я України
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів