Меню
 
Головна arrow Новини
Фахівці обласної лікарні провели нараду з лікарями Новгород-Сіверського району

21 листопада у КЗ «Новгрод-Сіверська ЦРЛ» відбулась нарада на тему: «Цукровий діабет та його ускладнення зі сторони органу зору», організована експертами Управління охорони здоров'я облдержадміністрації з спеціальностей «Ендокринологія» Любов'ю Черв'яковою та «Офтальмологія» Михайлом Биховцем. Участь у заході взяли лікарі загальної практики - сімейної медицини, терапевти, ендокринолог та головні лікарі ЦРЛ та ЦПМСД.

З питаннями ранньої діагностики цукрового діабету, контролю за рівнем глюкози в крові, лікуванням діабету ІІ типу сучасними цукрознижуючими лікарськими засобами ознайомила присутніх Любов Черв'якова. А Михайло Биховець розповів про причини виникнення діабетичної ретинопатії, найчастішими з яких є некомпенсовані рівень глюкози в крові та артеріальний тиск та зупинився на сучасних методах лікування.

Також у рамках даного заходу фахівцями обласної лікарні були проведені консультативні огляди хворих із патологією органу зору як наслідку ускладнення при цукровому діабеті та здійснений скринінг населення з метою раннього виявлення цукрового діабету.

Враховуючи, що віднедавна кожний кабінет первинної допомоги оснащений ще й офтальмоскопом, Михайло Биховець провів для лікарів-терапевтів та сімейних лікарів майстер-клас щодо огляду та обстеження пацієнтів з очною патологією. Враховуючи, що у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» посада офтальмолога поки що не зайнята, це дозволить пацієнтам отримувати окремі види офтальмологічної допомоги у свого сімейного лікаря, а не лише у приватному кабінеті.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів