Меню
 
Головна arrow Новини
КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня» отримала першу акредитаційну категорію.

23 листопада була проведена акредитація Прилуцької центральної міської лікарні на відповідність критеріям акредитації. У складі комісії були два експерти Головної акредитаційної комісії Міністерства охорони здоров’я України по Чернігівській області – Галина Лисенко та Валерій Чобітько. За висновками всіх членів комісії була відмічена висока якість підготовки лікарні до даної перевірки в чому вбачається велика заслуга всього колективу та її керівника – головного лікаря Лариси Івченко.

За результатами експертної оцінки, заклад набрав 93,5% із можливих 100% та отримав першу акредитаційну категорію виключно через відсутність сертифікату якості ISO-9001.

Втім, за словами експертів, Прилуцька ЦМЛ має великий потенціал для зростання і, як повідомив голова комісії Володимир Пулін, КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня» – єдина у Прилуцькому госпітальному окрузі, яка відповідає всім вимогам багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування з наданням цілодобової медичної допомоги у режимі 24/7.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів