Меню
 
Головна arrow Новини
КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №2» отримала сертифікат на систему управління якістю.

Про це повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Валерій Якунін. Вручення сертифікату відбулося 12 грудня 2018 року. Документом засвідчується, що система управління якістю стосовно надання медичної практики, яку здійснює Чернігівська міська лікарня №2, відповідає гаранту якості – вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги ISO 9001:2015, IDT». Процедуру сертифікації здійснював орган із сертифікації систем управління ДП «Тернопільстандартметрологія», сертифікат виданий ДП «Тернопільський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Система управління якістю за вимогами стандарту ISO 9001 фактично «скелет» системи менеджменту Чернігівської міської лікарні №2. Стандарти вимагають якісного надання медичних послуг, якісної організації лікарської допомоги та забезпечення передбачуваного та стабільного рівня лікування. Згідно вимог стандартів серії ISO 9001, якісною вважається така послуга, що задовольняє як специфіковані (прописані), так і ймовірні (не прописані) очікування клієнта.

«Найголовніше в цьому – виконання технологічних процесів і методик, які відповідають європейським стандартам, що впроваджує Україна. Чітке виконання вимог стандартів надає якісний кінцевий продукт. Більш того, неодмінною вимогою МОЗ для отримання вищої категорії при акредитації є наявність сертифіката ISO 9001:2015. Отриманню сертифікату передувала майже піврічна копітка праця колективу. Так у нашому медичному закладі відбувся комплексний аналіз всіх функціональних та технологічних процесів у відповідності до нормативних документів», – зазначив Валерій Якунін.

Сертифікат ISO ? один із найважливіших документів для успішної компанії, що підтверджує відповідність системи менеджменту якості міжнародним стандартам. Якщо сертифікація згідно вимог ISO 9001 не пройдена, компанія не має права брати участь у галузевих тендерах, виконувати державні замовлення, а також вступати в організацію галузевого саморегулювання.

У сучасних ринкових умовах сертифікат ISO 9001 ? своєрідна «перепустка» компанії в міжнародне бізнес-співтовариство, він вважається у світі добрим діловим смаком і свого роду візитівкою якості. Адже отримання сертифікату ІSО 9001 дає значні переваги: як гарант якості і стабільності, він створює позитивний вплив на формування громадської думки про становище медичного закладу на ринку послуг і як наслідок - підвищує його конкурентоздатність.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів