Меню
 
Головна arrow Новини
У КНП «Чернігівська міська лікарня №2» цілодобово працює пункт обігріву. З початку року до пункту звернулося вже дев’ятеро громадян.

Зважаючи на значне зниження температури повітря, у Чернігові запрацювали цілодобові стаціонарні пункти обігріву. Серед них і Чернігівська міська лікарня №2, яка знаходиться за адресою: вул. 1 Травня, 168. Пункт обігріву розташований у приймальному відділенні медичного закладу.

Як зазначила завідувачка відділення Наталія Ястремська, пункт обігріву функціонує щороку, коли на вулиці значно знижується температура повітря. Пункт відкритий вже тиждень і щодня приймає відвідувачів. За реєстраційними даними, таких налічується дев’ятеро, хто звернувся впродовж 2019 року. Це пересічні громадяни, які відігріваються, а співробітники пригощають їх гарячим чаєм та варенням. Є і такі, хто залишається на ніч, адже у приміщенні для цього підготовлені спальні місця. Медичне обстеження – обов’язкова умова відвідування пункту: черговий лікар вимірює тиск, пульс, у разі потреби здійснюється рентген легенів, перевірка на педикульоз. Якщо стан погіршується, то залучаються й інші спеціалісти.

На жаль, серед відвідувачів бувають і ті, хто веде не зовсім здоровий спосіб життя та характеризується асоціальною поведінкою. Також співробітники пункту констатують: трапляються і такі клієнти, що приходять постійно, просять їсти й пити. Обморожених у цьому році не було.

Перелік визначених місць обігріву, які працюватимуть цілодобово:

* міські лікарні (приймальні відділення):

- №1 (просп. Миру, 44);

- №2 (вул. 1 Травня, 168);

- №3 (вул. 1 Травня, 170);

- №4 (вул. Текстильників, 36);

* приміщення громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» (вул. Святомиколаївська, 33);

* приміщення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка, 160).

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів