Меню
 
Головна arrow Новини
Грип: у приймальному відділенні КНП «Чернігівська міська лікарня №2» чергує інфекціоніст.

Як прокоментував заступник головного лікаря закладу з медичної частини Валерій Якунін, станом на 14 січня на лікуванні у лікарні перебуває 63 хворих на пневмонією, з яких у 17 спостерігається надважка форма. Із ГРВІ госпіталізовано 12 осіб, також є 7 випадків грипу. Двоє пацієнтів із дуже важким перебігом хвороби перебувають у реанімації. Всі хворі із підозрою на грип та ГРВІ госпіталізуються до інфекційного відділення. Крім того, у цей період року активізуються й інші інфекційні захворювання – є три випадки кору і один випадок вітряної віспи.

За словами завідувачки терапевтичного відділення Наталії Савицької, пацієнти, хворі на пневмонію та які перебувають на лікуванні у стаціонарі, – це здебільшого занедбані випадки захворювання, адже ці люди отримували консультації за телефоном.

Тож лікарі просять хворих пацієнтів при перших ознаках захворювання одразу приходити на прийом до сімейних лікарів або звертатись до приймального відділення лікарні, де чергує інфекціоніст. Також медики наголошують: у таких випадках зволікання та самолікування можуть коштувати людині життя.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів