Меню
 
Головна arrow Новини
Не забувайте про щеплення проти кору!

В Україні зберігається вкрай незадовільна ситуація щодо захворюваності на кір. За оперативними даними Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я, з початку нинішнього року на кір захворіло 8,5 тисяч українців, найвищі показники захворюваності спостерігаються у західних областях України.

Як повідомила заступник головного лікаря КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Людмила Кривець, станом на 23 січня в області зафіксовано 58 випадків хвороби, 29 серед дорослих і стільки ж серед дітей.

«Єдиним методом профілактики була і залишається вакцинація. Сьогодні ми маємо достатню кількість вакцин, які надійшли за кошти державного бюджету. Це, зокрема, «Пріорикс», виробництва Бельгії – комбінована вакцина для щеплень проти кору, епідемічного паротиту та краснухи. Також маємо подібну вакцину виробництва США. Тому батькам не слід забувати, що вакцинація проти кору здійснюється згідно з Календарем профілактичних щеплень, 1 доза вводиться у 12 місяців, друга – у 6 років. Дорослим слід вакцинуватися кожні 10 років. Надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно всі діти віком до 18 років, а також дорослі з груп ризику – військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики», – наголошує Людмила Кривець.

Відтак медики закликають: враховуючи високий рівень захворюваності на кір, не слід зволікати із профілактичним щепленням. А якщо ви контактували із таким хворим, вас убезпечити може лише вакцинація – зверніться до сімейного лікаря або дільничного терапевта та з’ясуйте свій імунологічний статус.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів