Меню
 
Головна arrow Новини
Від травм страждають і в районах

Несприятливі погодні умови, зокрема, ожеледиця, танення льоду та незадовільне прибирання тротуарів додають роботи лікарям-травматологам не тільки Чернігова, а і медикам в районах. Наприклад, за інформацією лікаря-травматолога КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Олексія Кібця, з початку року за невідкладною травматологічною допомогою до лікарні звернулось 100 осіб. Переважна кількість з пацієнтів – особи працездатного віку та діти. Всі травми отримані в побуті під час падіння з висоти або під час ожеледиці.

«Основні причини звернень, – зазначає Олексій Кібець, – це травми верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітини та голови. Більше 10 осіб було госпіталізовано до хірургічного відділення змішаного типу для оперативного лікування».

Також лікар нагадав про підвищений ризик травматизму у зимовий період. Звертаючись до громадян, Олексій Кібець порадив: «Будьте насамперед уважні та обережні при ходьбі по слизьких вулиця, уникайте виходу на водойми з тонким льодом та тривалого перебування на вулиці при мінусовій температурі повітря. Уважно пильнуйте за тим, де гуляють ваші діти. Слід пам’ятати, що травмам простіше запобігти, ніж їх лікувати».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів