Меню
 
Головна arrow Новини
У КЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» почали використовувати « оздоровчу» воду.

За ініціативи головного лікаря закладу Валерія Зуба та за підтримки «Науково-виробничої фірми» МОДУЛЬ в обласному онкологічному диспансері встановлено найсучаснішу систему для очистки води Антарес 777, яка дозволила отримувати чисту «живу» воду, збагачену необхідними для організму мікроелементами. У системі використовується аератор, що пом`якшує воду, а також ультрафіолет для знезараження від шкідливих мікроорганізмів. Така вода готова до вживання, адже вона насичена корисними мікроелементами.

Відтепер в їдальнях всіх стаціонарних відділень диспансеру встановлені бювети, в яких можна пити корисну та цілющу воду для підтримки водного балансу, постачання в організм необхідних мікроелементів та мінералів, адже здорові клітини зі структурованою рідиною краще протистоять будь-яким зовнішнім небезпекам. Кожний бювет оснащений п’ятьма компонентами для збагачення води. Для пацієнтів доступний вибір: мідна вода, срібна, бурштинова, кремній-шунгітова та артезіанська вода, що насичена киснем. Кожен з цих компонентів має цілющі властивості, наприклад, мідна вода діє як профілактика онкологічних захворювань, зміцнює серцево-судинну систему, стимулює роботу головного мозку та омолоджує організм. Вода, насичена сріблом, рекомендована при цукровому діабеті, сприяє опірним силам організму, корисна при ендокринних захворюваннях. Бурштинова вода виводить з організму токсини та шлаки, заспокоює нервову систему і може стати в пригоді при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів. Кремній та шунгіт діють на кшталт природного антиоксиданту і така вода виводить важкі метали, покращує роботу органів травлення, сприяє фізіологічній роботі нирок. Окрім того, вона має бактерицидний, протимікробний, дезінфекційний, протизапальний ефекти, зміцнює імунітет, волосся, нігті, покращує стан шкіри. Артезіанська доочищена вода насичена киснем, знімає втому, стимулює оновлення клітин, сприяє омолодженню, допомагає схуднути, а також живить киснем головний мозок.

Отже, дотримання питного режиму та споживання корисної води прискорить одужання пацієнтів онкодиспансеру та допоможе у профілактиці злоякісних новоутворень.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc