Меню
 
Головна arrow Новини
«Зміни у сфері охорони здоров’я у ІІІ кварталі 2019 року: розуміємо та комунікуємо». На таку тему в Києві відбувся тренінг для представників прес-служб обласних державних адміністрацій, міських та обласних рад, Департаментів та Управлінь охорони здоров’я.

Такі зустрічі проводяться щокварталу, на них Міністерство охорони здоров’я України, Національна служба здоров’я України, Центр громадського здоров’я МОЗ України, ДП «Електронне здоров’я» аналізують зміни та виклики в охороні здоров’я.

Під час тренінгу були презентовані напрямки і плани змін в охороні здоров’я, представлені історії успіху на місцевому рівні. Учасники обговорили питання автономізації медичних закладів, розвиток системи електронного здоров’я eHealth, впровадження електронної медичної карти та електронного рецепту, розбудови центрів первинної медико-санітарної допомоги та регіональних центрів громадського здоров’я. Також розглядалася ситуація в країні з вакцинацією та захворюваністю на кір.

Успішне впровадження змін в системі охорони здоров’я України можливе лише завдяки потужній і синхронній комунікації на регіональному та національному рівнях, де всі учасники процесу оперують достовірною та правдивою інформацією.

Тренінг проходив в рамках ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» із комунікаційної підтримки змін в системі охорони здоров’я України.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc