Меню
 
Головна arrow Новини
Газета «Ваше здоров’я» оголосила конкурс «Сімейний лікар року – 2019»

Учасником, а відтак і переможцем конкурсу може стати медик із будь-якого куточка України, тобто, фахівець, що обрав професію за покликанням.

Переможець конкурсу визначатиметься за результатами голосування на сайті vz.kiev.ua, яке розпочинається в листопаді 2019 року. І не має значення, скільки вам років, працюєте ви в державній медицині чи приватній, на селі чи в місті, важливо тільки те, яку професійну мету ставите перед собою та яких зусиль ви готові докладати для того, аби ваші пацієнти не хворіли.

Умови конкурсу:

У кожному випуску газети «Ваше здоров’я» та на її сайті редакція знайомитиме вас із претендентами на звання «Сімейний лікар року — 2019».

Учасників конкурсу представлятимуть протягом січня-жовтня, а в листопаді-грудні на сайті буде відкрито голосування, за підсумками якого і визначатиметься переможець.

Отже, пишіть про себе або про колег і надсилайте листи із контактними даними та короткою історією успіху на адресу: vz@vz.kiev.ua. Не забудьте зробити примітку: «Сімейний лікар року — 2019». Або телефонуйте до редакції за номером: (067) 238 41 63.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc