Меню
 
Головна arrow Новини
Пробіг заради дітей за участі чернігівських медиків.

Співробітники кардіохірургічного відділення КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на чолі із завідувачем відділення, лікарем-хірургом Ігорем Венгером візьмуть участь у наймасовішому спортивно-благодійному проекті України.

Йдеться про 27-й щорічний «Пробіг під каштанами», який цього року проведуть у День Києва і його старт відбудеться 26 травня на Майдані Незалежності. Загалом участь у «Пробігу під каштанами» щороку беруть понад 10 000 учасників та понад 300 корпоративних команд.

Кошти, зібрані в рамках пробігу, спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Організаторами пробігу є: БФ «Пробіг під каштанами», Київська міська державна адміністрація та Агентство маркетингових комунікацій DIALLA.

Зокрема, 2018 року в центрі столиці зібралися рекордні 16 тисяч учасників та гостей. З їх допомогою вдалося зібрати рекордні 2 мільйони гривень для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Як повідомляють у кардіохірургічному відділенні ЧМЛ №2, нині збирається команда (а це майже два десятки осіб), що матиме назву SIVER. Вже підготовлена форма для учасників забігу.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc