Меню
 
Головна arrow Новини
Ветеранам – належну увагу.

Вже стало доброю традицією, коли напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні керівники Чернігівщини відвідують КЛПЗ «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни». І цього дня, без перебільшення, чекають як пацієнти закладу, так і його медичний персонал. Пацієнтам, особливо людям похилого віку, приємна увага з боку поважних гостей, а медики знають, що обласна влада ніколи не залишається осторонь необхідності матеріального забезпечення закладу, опікується покращенням умов перебування пацієнтів і вважає пріоритетними вирішення проблем госпіталю.

Нинішній рік не став винятком – 7 травня госпіталь відвідали голова облдержадміністрації Олександр Мисник, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник начальника Управління охорони здоров’я ОДА, начальник відділу організації медичної допомоги та мобілізаційної роботи Володимир Пулін. Звертаючись до пацієнтів (а це як ветерани Другої Світової війни, так і учасники бойових дій на території інших держав, ветерани АТО/ООС), Олександр Мисник, зокрема, зазначив: ви зробили багато для того, щоб світ відродився, передали естафету свого патріотичного подвигу наступним поколінням, тим, хто зараз захищає Україну від зовнішнього ворога.

Звісно, Олександр Мисник прийшов до госпіталю не з порожніми руками – для потреб закладу він вручив сертифікати для придбання фізіотерапевтичного обладнання та м’якого інвентарю.

У свою чергу Арсен Дідур, виступаючи перед присутніми, наголосив: обласна рада вважає своїм прямим обов’язком підтримувати тих, хто відстоює незалежність нашої держави. Тому у бюджет області закладено 13 мільйонів гривень на видатки госпіталю, майже один мільйон гривень на підтримку громадських організацій, які опікуються проблемами ветеранів, а також кошти, що виділяються депутатам на виконання своїх повноважень, також частково спрямовуються на потреби цього медичного закладу.

Поважні гості побажали пацієнтам здоров’я, оптимізму та миру і висловили надію, що їхнє життя та лікування буде з кожним роком покращуватися.

По завершенню урочистої частини для пацієнтів госпіталю презентували концертну програму за участю професійних та аматорських виконавців.

Довідково: Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни – заклад, якому 15 квітня виповнилося 17 років. Госпіталь опікується лікуванням, реабілітацією учасників Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, громадян, що мають статус «дітей війни», учасників АТО/ООС. Нині у ньому працює два реабілітаційних відділення – терапевтичне та неврологічне на 50 ліжок кожне. На базі цих ліжок також створений Центр для реабілітації воїнів АТО/ООС, за останні 5 років у ньому проліковано понад 2 тисячі пацієнтів. Всього у госпіталі працюють 10 висококваліфікованих лікарів, всі вони мають першу і вищу атестаційні категорії. Заклад оснащений необхідним обладнанням для функціональної діагностики, ендоскопічних досліджень, багатофункціональним комплексом «Кардіо Плюс», сучасною терапевтично-стоматологічною апаратурою тощо.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc