Меню
 
Головна arrow Новини
Малечу з Будинку дитини «Надія» привітали з днем захисту дітей

1 червня 2019 року в Будинку дитини «Надія» панувала святкова атмосфера довіри та щирості. З чудовим настроєм в залі, прибраній вишиванками та рушниками, концертну програму представили талановиті малята. На святі звучали пісні про рідну Україну, літо, сонце, дружбу, які супроводжувались запальними таночками.

Потішили гостей баяністи з «Тринди-бринди-співайлівки», ансамбль ложкарів, забава «Варенички у сметані» та патріотичні віршики. А перший вальс маленьких випускників розчулив глядачів до сліз. Дівчатка та хлопчики заглянули в майбутнє, поділились своїми мріями з дорослими друзями про те, ким вони хочуть стати в подальшому житті.

Привітати вихованців завітали депутат Чернігівської обласної ради Ярослав Сторубльов, доктор політичних наук, професор інституту міжнародних відносин ім. Тараса Григоровича Шевченка, член Прилуцького осередку Чернігівського земляцтва в м. Київ Євгенія Макаренко разом з аспірантами та студентами. До свята також долучилися чисельні друзі малечі, серед яких представники ТОВ «Бюро Вин», фармацевтичної компанії «Мові Хелс», ВАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла», Благодійного фонду імені Святого Луки, громадської організації «Правий сектор», приватні підприємці та представники ЗМІ м. Прилуки. Чудові привітання звучали з вуст людей, яким небайдужа доля дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Головний лікар Будинку дитини Надія Ющенко з ніжністю і любов’ю розповідала присутнім про своїх вихованців та подякувала співробітникам закладу за їх нелегку працю, а давнім та новим друзям дітей – за людяність і великодушність.

На згадку про себе діти подарували всім присутнім паперові сердечка, які вони виготовили власноруч, а гості в свою чергу вручили їм подарунки.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc