Меню
 
Головна arrow Новини
3 червня в Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері пройшли урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Невеличке свято розпочалося у дитячому відділенні зранку. До малечі завітали з привітаннями та подарунками представники Чернігівської ліги ділових та професійних жінок, колективу Чернігівського міського військкомату, обласної організації Товариства Червоного Хреста України, ТОВ «Енера», Християнської церкви «Перемога», благодійної організації «Добрий самарянин». Головний лікар закладу Микола Дейкун від щирого серця привітав діточок і побажав їм міцного здоров’я, щастя, здійснення мрій.

Маленькі пацієнти також підготувалися до свята та показали гостям концертну програму, представили виставку квітів, малюнків на асфальті, провели конкурс «Щасливе дитинство». На спортивних майданчиках діти приймали участь в інтерактивних іграх. Також було проведено лотерею з подарунками, наданими соціальним магазином «ДякуЮ», з яким на постійній основі налагоджена співпраця. На згадку учасники свята мали змогу зробити фото.

Завідувачка дитячого відділення Катерина Звягельська подякувала присутніх за турботу та висловила сподівання, що увага небайдужих сприятиме скорішому одужанню дітей.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc