Меню
 
Головна arrow Новини
«Червонохрестівці» вшанували донорів та поширили знання про переваги здавання крові

Активну участь у відзначенні Всесвітнього дня донора крові взяли і представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Так працівники та волонтери провели низку лекцій і бесід про переваги донорства, організували тематичні вечори та концерти художньої самодіяльності, а також вшанували тих, хто віддає частку своєї крові для врятування життя і здоров’я інших.

Відповідні заходи відбулися в різних куточках Чернігівщини. Зокрема, у Бобровиці представники районної організації Товариства Червоного Хреста України вшанували почесних донорів, яким вручено грамоти від районної влади, 20 подяк та подарунків від цієї потужної громадської організації.

У Коропському районі проведено зустріч «за круглим столом» із представниками Коропського відокремленого підрозділу обласної організації Товариства Червоного Хреста та Коропської центральної районної лікарні з питань популяризації культури донорства та залучення до порятунку життя. Медична сестра відділення переливання крові Коропської ЦРЛ Оксана Маркович проінформувала державних службовців щодо дефіциту запасів крові у районі та необхідності активної участі населення у донорстві. «На жаль, донорство у нашій країні, як правило, стало проблемою хворих та лікарів, а не справою суспільства, – зазначила Оксана Маркович. – Населення мало обізнане у питанні донорства крові у зв’язку з недостатнім висвітленням цієї проблеми. На жаль, про гостру потребу донорської крові більшості нашого населення стає відомо лише тоді, коли біда стукає в двері їхнього дому – близька людина потрапляє на операційний стіл, у дружини тяжкі пологи чи страшна хвороба здолала дитину. Кров також може знадобитися раптово і потреба в ній є завжди. Кожна людина, що приєднується до донорства, збільшує шанси на порятунок тих, хто потребує переливання крові».

Організатори заходу запропонували працівникам райдержадміністрації долучитися до донорства крові та допомогти зменшити її дефіцит у Коропському районі.

Також в ході зустрічі голова відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка познайомила присутніх із роботою своєї організації та повідомила про розширення послуг, які сьогодні надаються Червоним Хрестом, а це, зокрема, послуги масажиста та медичної сестри. Таїсія Онопка запросила працівників райдержадміністрації до участі у благодійній діяльності Червоного Хреста України.

А ще заходи із вшанування донорів пройшли і в Прилуцькій міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc