Меню
 
Головна arrow Новини
Найкращі медики та благодійники отримали відзнаку «Орден Святого Пантелеймона»

9 серпня в Національній філармонії України відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих лікарів, молодших медичних працівників та благодійників Відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона». Ініціатором заходу виступила громадська організація «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», яка з 2017 року започаткувала громадську винагороду за професіоналізм та гуманістичну діяльність у галузі охорони здоров’я.

Протягом року після багаторівневого відбору по всій Україні було визначено 20 номінантів, серед яких обирали переможців у п’яти номінаціях. Присутні на заході працівники медичної галузі з усієї країни, представника духовенства та політикуму ознайомилися з унікальними зворушливими історіями кожного з претендентів, які були презентовані в окремих відеороликах.

За результатами конкурсу орден в номінації «Найкращий лікар» отримав завідувач ортопедо-травматичним відділенням Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Іван Жердев; в номінації «Найкращий медичний працівник» – медсестра ТМО «Психіатрія» з м. Києва Валентина Кодола та операційна медсестра абдомінальної та невідкладної хірургії та колопроктології ВМКЦ ПР з м. Одеси Інна Моргун; в номінації «Новатор охорони здоров’я» переміг головний лікар, завідувач відділом кісткової онкології «Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» Олег Вирва з м. Харкова; в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охорони здоров’я» – директор «Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України» Микола Тронько; в номінації «Взірець служіння суспільству» – завідувач відділенням паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні Сергій Костюк.

В цьому році Поважна Рада вперше прийняла рішення створити окрему номінацію для іноземних громадян «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України». Переможцями у ній стали Войцех Барг – громадянин Польщі, професор кафедри фізіології і практикуючий лікар у галузі пульмонології та алергології Вроцлавського медичного університету, організатор Пульмонологічних Шкіл на базі Тернопільського Національного медичного університету та Вільям Новік – американський дитячий кардіохірург, засновник та виконавчий директор міжнародної неприбуткової благодійної організації «William Novick Global Cardiac Alliance».

Представники медичної спільноти Чернігівщини також взяли участь в урочистій церемонії нагородження. Переможців з отриманням високих нагород привітав обраний на позачергових виборах депутатом до Верховної Ради України генеральний директор Чернігівського медичного центру сучасної онкології Валерій Зуб.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc