Меню
 
Головна arrow Новини
7 жовтня світ відзначає Міжнародний день лікаря

Це свято започатковане 1971 року за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я на знак пошани людей, що на все життя обрали шляхетну справу рятування людського життя. Це день солідарності та активних спільних дій лікарів усього світу заради подолання епідемій, соціально – небезпечних та хронічних захворювань, негативного впливу навколишнього середовища на людський імунітет.

Люди в білих халатах, без перебільшення, щодня здійснюють подвиг на роботі і не важливо, хто вони – хірурги, терапевти, отоларингологи, травматологи, окулісти чи ендокринологи або психотерапевти – вони лікують як людське тіло , так і душу, адже іноді буває достатньо одного доброго слова від лікаря, як хвороба пацієнта може відступити.

«Лікарі без кордонів» – саме ця організація стояла у витоків відзначення Міжнародного дня лікаря. Участь у роботі цієї організації завжди брали лікарі з Чернігівщини, які у різні роки працювали за кордоном та допомагали становленню тамтешньої системи охорони здоров’я. І нині наші медики продовжують підтримувати професійні стосунки зі своїми колегами з країн Європи, Америки, Австралії, Азії, відвідуючи спеціалізовані конференції, переймаючи і передаючи неоціненний досвід новітніх технологій у лікуванні тих чи інших захворювань.

Тому, без перебільшення, Міжнародний день лікаря – це свято всієї світової лікарської спільноти, активними членами якої виступають і вітчизняні медики, зокрема, понад 3500 лікарів Чернігівщини, які працюють у різних лікувально-профілактичних закладах.

Зі міжнародним професійним святом, лікарі славетного Сіверського краю!Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc