Меню
 
Головна arrow Новини
Покращується матеріально-технічна база медичного закладу: у КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» запрацював сучасний дерматоскоп.

Лікарня за допомогою спонсорів придбала сучасний цифровий дерматоскоп фірми Dino-Lite Polarizen HR. Це стало можливим завдяки благодійних надходжень від населення району.

Як повідомив лікар-дерматовенеролог Сергій Підгорний, вагомий внесок у придбання обладнання зробили місцеві підприємці, які виділили необхідні кошти. Тепер заклад має все необхідне для обстеження жителів щодо захворювань шкіри та виявлення патології на ранніх стадіях.

Загалом дерматоскопія – один із додаткових методів обстеження, який дозволяє діагностувати доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри, зокрема, родимки, папіломи, бородавки, невуси, меланоми тощо. За допомогою цього приладу лікар отримує зображення, збільшене у 10 разів. Крім того, є можливість зберігати зображення на електронних носіях

Відтак новим дерматоскопом вже обстежено майже 30 громадян, троє із яких із підозрою на злоякісні новоутворення шкіри направлені до Чернігівського обласного медичного центру сучасної онкології для уточнення діагнозу.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc