Меню
 
Головна arrow Новини
Аби не сталося біди

Враховуючи страшні наслідки пожежі у навчальному закладі Одеси та з метою максимального унеможливлення такого у лікувальному закладі, у КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» протягом тижня проведено комплекс заходів щодо підвищення обізнаності правилам протипожежної безпеки медичного персоналу та пацієнтів, відповідності технічних засобів протипожежним вимогам та виконання посадовими особами своїх функцій щодо інструктажів, контролю тощо. Зокрема інженером з охорони праці Світланою Матяшенко здійснено позачерговий інструктаж зі старшими медичними сестрами, молодшим медичним персоналом, керівниками структурних підрозділів, водіями. Також роз'яснювальна робота проведена і з пацієнтами.

Крім того, перевірено усі технічні засоби для пожежогасіння: крани, гідранти, вогнегасники. Відтак вогнегасники проходять систематичну повірку у спеціалізованому закладі і зберігаються у структурних підрозділах лікарні у ящиках, згідно з вимогами правил. Перевіркою підтверджено, що персонал зберігає сходи протипожежного виходу вільними, орієнтується у схемах евакуації, ключі від запасного виходу знаходяться на медсестринських постах. Це було доведено і практичним тренінгом у пологовому відділенні – вагітні і породіллі, медичний персонал злагоджено діяли під час ситуаційного завдання.

Світлана Матяшенко зазначає: «Є ще одна нагальна проблема, яку нам необхідно вирішити. Це перевірка стану протипожежної сигналізації. Нині ми впритул підійшли до визначення потенційного виконавця робіт, орієнтовна вартість та орієнтовні терміни виконання – січень 2020 року. Сподіваємось, що роботу протипожежної сигналізації буде проведено відповідно до вимог Правил пожежної безпеки».


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc