Меню
 
Головна arrow Новини
«Зіронька вечірня вже сяє, Миколай до діток поспішає»

Одне з найголовніших свят дітлахів «Прилуцького обласного будинку дитини «Надія» відбулося 19 грудня 2019 року – до них у гості завітав Святий Миколай! Відтак у світ казки поринули і дорослі, і діти. Яскравий калейдоскоп улюблених дитячих героїв швидкою каруселлю промайнув перед глядачами. Дітки перевтілювались в лісових звірят, казкових персонажів – Попелюшку, Буратіно, Мальвіну, Червону Шапочку, а хлопчики-пінгвіни допомагали Феї шукати чарівну пелюстку, холодні сніжинки перетворювались у ніжних дівчаток. Не обійшлося і без декламування віршів про зиму та дитячих пісень, таночків та хороводів.

Свято вийшло цікаве, веселе, тому радості у дітей не було меж. А по завершенню на всіх учасників чекали солодощі та іграшки. Маленькі артисти на згадку про себе від щирого серця дарували гостям ялиночки, які виготовили своїми рученятами.

Разом зі Святим Миколаєм до дітей завітали керівники міста та району, органів місцевого самоврядування, благодійники, бізнесмени, науковці, місцеві медики, яких радо і гостинно зустрічала генеральний директор будинку дитини Надія Ющенко.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc