Меню
 
Головна arrow Новини
30 січня відбулося перше засідання Госпітальної ради Чернігівського округу.

Участь у роботі засідання взяли заступник голови облдержадміністрації, голова Госпітальної ради Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, члени Госпітальної ради від об’єднаних територіальних громад та населених пунктів Чернігівського, Городнянського, Козелецького, Куликівського, Ріпкинського районів, міст Чернігова та Славутича Київської області.

Наталія Романова ініціювала обрання заступників голови, секретаря Госпітальної ради, затверджено графік засідань цієї структури, до якої входять лікувально-профілактичні заклади, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу населенню. Наталія Романова наголосила – враховуючи, що ці заклади визначені опорними,необхідно приділити увагу створенню в них відділень екстреної медичної допомоги. Також вона звернула увагу на необхідність суворого контролю за фінансовими витратами у межах округу та реалізації планів його роботи.

У свою чергу Петро Гармаш (якого разом із начальником Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владиславом Кухарем обрано заступниками голови Госпітальної ради) розповів про завдання госпітальної ради та перспективні плани розвитку медичних закладів, розташованих у межах округу.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc