Меню
 
Головна arrow Новини
Лікарня отримала «друге дихання».

5-го січня 2011-го року після капітальної реконструкції введено в дію терапевтичне та відділення інтенсивної терапії Носівської центральної районної лікарні. Без перебільшення, це визначна подія для медичної галузі району, адже відтепер значно покращилися умови для роботи медичних працівників та перебування хворих у цих стаціонарних відділеннях.

Півстоліття служив людям головний стаціонарний корпус ЦРЛ. Цілодобово в його стінах десятки кваліфікованих фахівців, не шкодуючи сил та вміння, ведуть боротьбу за здоров»я і життя громадян. Звісно, що за період існування лікарні доводилося здійснювати поточні та косметичні ремонти, часто-густо на це не вистачало необхідних коштів. Втім, медичний персонал та пацієнти не полишали надії на те, що колись лікарня набуде сучасного вигляду і буде максимально відповідати вимогам сьогодення.

І ось сподівання виправдалися: у переддень Різдва жителі Носівського району отримали чудовий подарунок – оновлені корпуси ЦРЛ. Аби привітати громадян із цією важливою подією до Носівки прибули голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, народний депутат України Іван Куровський, представники управління охорони здоров»я облдержадміністрації. «Реконструкція і введення в дію нових корпусів цього медичного закладу, причому, у дуже стислі терміни, стали ще одними важливими і вагомими справами, в яких знаходить реалізацію Програма економічних реформ Президента України Віктора Януковича», - зазначив, зокрема, під час урочистостей Володимир Хоменко, який разом із численними гостями оглянув нові відділення лікарні та ознайомився із роботою медичного закладу.

Носівська центральна районна лікарня має першу кваліфікаційну категорію, надає медичну допомогу населенню міста з його приписними дільницями, а також здійснює методичне керівництво та практичну лікувально- профілактичну допомогу з обслуговування жителів сільської місцевості. Носівська ЦРЛ у своєму складі має стаціонарні відділення (терапевтичне, інтенсивної терапії, дитяче, хірургічне, травматологічне, урологічне, гінекологічне, ЛОР, офтальмологічне, інфекційне, пологове, неврологічне) загальною кількість у 220 ліжок та поліклініку на 375 відвідувань за зміну. На сьогодні у закладі працює 47 лікарів та 158 чоловік середнього медичного персоналу

Довідка про реконструкцію терапевтичного відділення та відділення інтенсивної терапії Носівської центральної районної лікарні

Прес-служба Управління охорони здоров»я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів