Меню
 
Головна arrow Новини
Про попередження надзвичайних ситуацій у зв’язку із ускладненням погодних умов

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, Державтоінспекція та Служба автомобільних доріг області попереджають про погіршення погодних умов та пов’язаних з цим можливих ускладнень проїзду по дорогах. На території області очікується значне зниження температури повітря, яке супроводжуватиметься опадами у вигляді снігу, мокрого снігу, налипанням мокрого снігу. Це може призвести до швидкого утворення ожеледиці.

Керівникам медичних закладів без нагальної необхідності не користуватися транспортом у найближчі дні до приведення доріг у безпечний для проїзду стан.

Машини швидкої медичної допомоги відправляти із з’ясуванням умов проїзду по всьому маршруту та засобами зв’язку. Обов’язково використовувати зимові шини та пристрої протиковзання на колеса, дотримуватися безпечного швидкісного режиму руху.

Незважаючи на складні погодні умови в період з 20 по 23 січня цього року, швидка медична допомога жителям області була надана своєчасно. Всі виклики було обслуговано. Проте, через стан доріг виникали труднощі із проїздом машин швидкої медичної допомоги, які грузли у снігу (Борзнянський, Носівський, Ічнянський райони). Так, у Ріпкинському, Чернігівському районах медичні працівники вимушені були самотужки добиратися до хворого, через те, що до будинків машини швидкої медичної допомоги не змогли проїхати.

На виконання протоколу №1 від 21.01.2012 року засідання обласного оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2011/2012 року прошу забезпечити постійну готовність бригад швидкої медичної допомоги для надання допомоги населенню, яке мешкає в населених пунктах, де можливе ускладнення автотранспортного сполучення з районними центрами, та нормальний температурний режим в лікувально-профілактичних закладах, забезпечити надання своєчасної медичної допомоги населення сільської місцевості через ФАПи, сільські лікарські амбулаторії та дільничні лікарні.

Начальник управління
Г.М.Василькова
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів