Меню
 
Головна arrow Новини
Не бути байдужим!

«Милосердя не має віку і статі. Приєднуйся до руху Червоного Хреста». Таку назву має традиційний квітневий місячник, ініційований Товариством Червоного Хреста України, до якого з кожним роком приєднується все більше небайдужих громадян. Його проведення свідчить – чужої біди не буває, тому незахищені верстви населення не залишаються осторонь необхідної моральної та матеріальної допомоги з боку органів влади, громадських організацій та окремих громадян.

Протягом місяця, з 2 квітня по 2 травня 2012 року в Україні загалом і на Чернігівщині зокрема проходитиме благодійний місячник, що має на меті привернення уваги до проблем незахищених верств населення – малозабезпечених і знедолених людей із обмеженими фізичними можливостями, одиноких громадян похилого віку, дітей-сиріт, біженців, безпритульних, а також хворих на туберкульоз та СНІД, які потребують поліпшення якості життя шляхом надання їм адресної матеріальної та натуральної допомоги.

За словами голови Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксани Рубець, результати проведення подібних місячників у попередні роки свідчать: зібрані кошти, одяг, взуття, засоби гігієни, продукти харчування, предмети догляду за хворими та немічними стають у нагоді тим, хто їх потребує. Наприклад, єдина на Чернігівщині Лікарня Червоного Хреста, що у Понорниці Коропського району, розрахована на одночасне перебування 20 осіб, відчуває неабияку допомогу через проведення таких акцій – заклад отримує додаткові медикаменти, урізноманітнюється меню стареньких тощо. Крім того, свій внесок у благодійність роблять всі 19 банків одягу, розташовані в районах та містах Чернігівщини. «Сподіваємося, що і цьогорічна акція дасть позитивний результат,– наголошує Оксана Рубець, - наприклад, минулого року нам вдалося зібрати 12 тисяч гривень благодійних коштів, які знайшли свого адресата. А вже цього року до нас надійшло 4 заявки про допомогу від жителів області. Ми маємо надію, що зможемо їм допомогти».

Працівники Обласного осередку ТЧХ України звертаються до всіх громадян – якщо кожен з нас зробить хоча б незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій планеті стане більше!

Благодійні внески можна перераховувати на Р/Р 26008000036846 код 02940397, банк ПАТ «Укрсоцбанк», м. Київ, МФО 300023. А банки одягу знаходяться у кожній з районних організацій ТЧХ України, у Чернігові – пр. Миру,44, медико-соціальний центр, який працює без перерви з 8-ї до 16-ї години.

Прес-служба Управління охорони здоровя облдержадміністрації

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів