Меню
 
Головна arrow Новини
16 травня 2012 року за ініціативи медичних працівників Чернігівського району в КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» проведений День донора.

Вже стало традицією в стінах цього закладу збирати тих, хто ділиться з своєю кров'ю, а отже – у важку хвилину повертає комусь здоров'я, рятує життя. Долучитися до числа донорів – важливо і почесно, а сама процедура забору донорської крові проходить під пильним наглядом бригади медичних працівників обласної станції переливання крові та викликає лише позитивні емоції. Адже людина, здаючи кров, усвідомлює, що цей вчинок може стати найголовнішим у житті.

В цьому році в заході взяли участь 60 співробітників. Серед них – лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал, які здали майже 25 літрів крові. Постійними донорами в закладі стали заступник головного лікаря Іванюк П.К., лікарі Хандучка С.В та Коробейнікова Р.М., медичні сестри – Свирид К.В., Гурська Є.А., молодші медичні сестри Ворона Т.М., Бутенко Н.О. та інші.

Але на цьому акція донорства не завершена. Бажаючі віддати частинку своєї душі та здати так необхідну кров для наших пацієнтів можуть це зробити, звернувшись до обласної станції переливання крові.Прес-служба управління охорони здоров'я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів