Меню
 
Головна arrow Новини
Одна з найкращих в Україні

У квітні цього року в Чернігівському базовому медичному коледжі студенти медичних закладів Чернігівщини з спеціальності «Сестринська справа» змагалися у конкурсі професійної майстерності. Перемогу одержала Обитоцька Тетяна, студентка Чернігівського базового медичного коледжу, дівчинка з с. Красківське Ріпкинського району.

Вона і представляла нашу область на XIV Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності, який відбувся 21 – 23 травня на базі Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося.

Конкурсантки – медсестри з 24 медичних закладів України складали теорію (у вигляді тестів) і демонстрували свої практичні навички з терапії, хірургії та педіатрії (перев’язки, ін’єкції, обробка рук перед операцією тощо). Серед 24 учасників наша Тетяна стала першою. Дівчину нагородили дипломом І ступеня та цінним подарунком. Обласний комітет профспілки медичних працівників виділив Тетяні туристичну путівку до Санкт-Петербурга, а в рідному коледжі її нагороджено грамотою, грошовою премією та цінними подарунками. Найкраща медична сестра України поки що не знає, чи продовжуватиме свою медичну освіту. Але пишатися і Тетяні, і її викладачам вже є чим. Вітаємо її з перемогою!Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів