Меню
 
Головна arrow Новини
Краща медична сестра області 2012 року працює в Чернігівській міській лікарні №1.

25 травня 2012 року в Чернігівській обласній лікарні пройшов фінал обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Краща медична сестра року-2012». Конкурс традиційний, його щорічно проводить управління охорони здоров'я облдержадміністрації разом з обласним осередком Асоціації медичних сестер України та обласним комітетом профспілки працівників охорони здоров’я.

Цього разу участь у ньому взяли понад 30 сестер милосердя з усіх районів Чернігівщини. Всі вони – переможці районних змагань з професійної майстерності. Конкурс складався з трьох етапів – теоретичних тестів, демонстрації фахової майстерності і розповіді про своє бачення майбутнього професії медичної сестри. Крім того, на розсуд журі дівчата представили відеоролики, сюжет яких складався з розповіді про їхній лікувально-профілактичний заклад та робоче місце учасниці. Приємно, що саме до виготовлення відеороликів конкурсантки поставилися дуже відповідально, дехто навіть зміг поєднати цей своєрідний відеозвіт з гумористичною та жартівливою замальовкою про будні та свята своєї професії.

«Нинішнього року рівень підготовки учасниць був дуже високим, - зазначив голова журі, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін, - протягом першого туру учасниці відповіли на сто запитань за порівняно короткий час. Практично всі дівчата набрали більше 70 балів».

Конкурс перетворився на справжнє свято, адже, за словами учасниць, він дає змогу не тільки з’ясувати рівень фахової майстерності кожної, а й поспілкуватися з колегами. «Де, як не на цьому конкурсі, я змогла б дізнатися, що хвилює медичних сестер з віддалених районів Чернігівщини, як їхня лікарня забезпечена необхідним обладнанням? – зазначила одна з учасниць - а ще всім нам дуже приємно, що ми можемо і високопрофесійно працювати, і відпочивати».

Отже, за результатами конкурсу почесне звання «Кращої медичної сестри 2012 року» виборола палатна медична сестра Чернігівської міської лікарні №1 Юлія Гавриленко. Вона і представлятиме Чернігівську область на Всеукраїнському конкурсі «Краща медична сестра року», який відбудеться у вересні у Тернополі. Крім того, від профспілкового комітету працівників охорони здоров’я переможницю нагороджено екскурсійною путівкою до Санкт-Петербурга. Всі учасниці фіналу обласного етапу отримали дипломи, безліч квітів і підтримку своїх вболівальників. Привітала учасниць конкурсу начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів