Меню
 
Головна arrow Новини
Головне свято країни

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і понині. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року. День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Тобто, цю дату по праву можна вважати днем утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Історія України – це шлях до Незалежності, шлях, на якому кожна подія - це крок до мрії. 24 серпня 1991 року було проголошено незалежність української держави. Ця подія стала кінцевим результатом багатовікової боротьби українського народу та його найвидатніших синів за незалежність України, яка протягом свого існування дуже часто страждала від посягань загарбників і в різні періоди входила до складу різних держав та утворень.

Нинішнього року Україна святкуватиме 29 річницю своєї незалежності. Відзначення цієї дати відбудеться в усіх містах, містечках та селах нашої держави. Президент Володимир Зеленський видав указ, щодо розроблення спеціальної святкової програми з урахуванням чинних карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції.

Святкуванням головного державного свята, зокрема, передбачені урочисте підняття державного прапора в населених пунктах (до речі, не слід забувати, що 23 серпня ми відзначаємо і День державного прапора України), виставки та покладання квітів на могили видатних борців за волю та незалежність України.

А у Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка «Моя країна – незалежна, вільна», присвячена 29-ій річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України. На ній представлена література з історії України та національних символів держави. Книги розповідають про походження українського народу від давньої трипільської цивілізації і до сьогодення.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc