Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівській міській лікарні №2 – 20 років

Урочистості з нагоди 20-річчя одного з найпотужніших лікувально-профілактичних закладів Чернігівщини відбулися 15 червня 2012 року в обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка.

«І в милосерді, в щирості медичній, в любові і у злагоді з людьми

Всіх пригортає у турботі звичній лікарня Друга теплими крильми»

Ці рядки з вірша чернігівського поета Якова Ковальця «Пелюстки білого халату» якнайкраще передають атмосферу, що вже два десятка років панує у цьому медичному закладі. Адже його півторатисячний колектив цілеспрямовано і віддано працює заради здоров’я жителів обласного центру і навколишніх районів.

Створена у червні 1992 року, лікарня поступово розширюється і набуває статусу одного з основних закладів у медичній галузі Чернігівщини. Щорічно у ньому лікується понад 16 тис. хворих, здійснюється більш ніж 7 тис. оперативних втручань, в тому числі надскладні операції на відкритому серці та магістральних судинах, органах черевної порожнини. Зокрема, там вперше в області виконано лапароскопічні операції з мінімальною травматизацією, ендопротезування кульшових та колінних суглобів, а наявна діагностична апаратура не поступається обладнанню провідних столичних клінік. Поліклінічне відділення лікарні розраховане на півмільйона відвідувань за рік.

Звісно, досягнення лікарні були б неможливими без щоденної праці лікарів та медичних сестер, які щоденно турбуються про здоров’я своїх пацієнтів, докладають чимало зусиль для того, щоб пацієнти почувалися комфортно та отримували необхідну і кваліфіковану медичну допомогу. Чернігівська міська лікарня №2 – справжній флагман медичної галузі області, в ній працюють 7 лікарів, що мають звання Заслуженого лікаря України, 55% спеціалістів вищої та першої кваліфікаційної категорії, медичні сестри, якими пишається галузь охорони здоров’я. Протягом всього періоду існування закладу його очолює фахівець з організації охорони здоров’я, заслужений лікар України, лауреат Державної премії у галузі будівництва Володимир Фаль.

Участь в урочистостях з нагоди 20-річчя лікарні взяли голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник управління охорони здоров’я ОДА Галина Василькова, керівники медичних установ області, колеги з інших лікувально-профілактичних закладів. Від керівництва області та міста кращих працівників лікарні будо нагороджено почесними відзнаками.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів