Меню
 
Головна arrow Новини
Нове «карантинне» зонування на Чернігівщині.

Згідно з рішенням, ухваленим Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з понеділка, 5 жовтня в Україні запроваджується нове зонування по захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Так до «помаранчевої» адаптивної карантинної зони потрапили місто Ніжин та п’ять районів – Варвинський, Куликівський, Ніжинський, Носівський та Сновський. Ця зона обумовлена завантаженістю ліжок у лікарняних закладах від 50% до 75% та передбачає заборону діяльності закладів розміщення (хостелів, туристичних баз тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планових госпіталізацій в лікарнях; роботу спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. Запроваджуються обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 кв. м. та не більше 100 людей.

До «жовтої» зони потрапили міста Чернігів та Прилуки, Бахмацький, Бобровицький, Городнянський, Козелецький, Коропський, Корюківський, Ніжинський, Ріпкинський, Срібнянський та Чернігівський райони. На цих територіях зумовлена завантаженість лікарняних ліжок на рівні від 5% до 50%. Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. Відтак на вході до закладів чи приміщень, де відбуваються заходи, необхідно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор подіі.

Передбачається, що нове зонування діятиме протягом 14 днів або до окремого рішення відповідних державної чи регіональної комісій.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc