Меню
 
Головна arrow Новини
Визнання на державному рівні: головний лікар обласної лікарні, заслужений лікар України Микола Романюк отримав престижну Національну Медичну премію «Флагман сучасної медицини».

Національна Медична премія – перший конкурс в державі, що проводиться серед медичних працівників та медичних закладів. Переможці конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП-100 в медицині» та інших професійних конкурсів. Премія – найвища громадська відзнака для працівників та закладів системи охорони здоров’я. Микола Романюк став лауреатом конкурсу у номінації «Адміністратори закладів охорони здоров’я».

Масштабний проект – Національна Медична премія – внесена до Плану заходів МОЗ України з реалізації концепції сприяння органам виконавчої влади розвитку громадського суспільства у 2012 році. Співорганізатори конкурсу – Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу», Федерація громадських медичних об’єднань. До Президії конкурсу увійшли Віце-прем’єр-міністр – Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, Президент Українського медичного клубу Іван Сорока.

Національна Медична премія має на меті зростання державної та суспільної значимості професії медичного працівника, вдосконалення кадрової політики закладів охорони здоров»я, використання досвіду учасників «Реєстру ТОП-100 в медицині» з метою привернення уваги суспільства до гострих медико-соціальних проблем, пропаганди здорового способу життя тощо.

Микола Романюк в числі 51 претендента (керівники закладів охорони здоров’я) взяв участь у конкурсі та разом із трьома переможцями у своїй номінації став лауреатом Національної медичної премії. Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбулася у холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» у Києві 19 жовтня 2012 року.

Як зазначив Микола Романюк, - « Ця престижна нагорода – визнання не стільки моєї роботи, скільки роботи всього колективу обласної лікарні – від молодших медичних сестер – до завідувачів відділень, кандидатів медичних наук. Наша лікарня – одна з найбільших на Чернігівщині закладів третинного рівня акредитації, на якому лежить велика відповідальність за надання висококваліфікованої лікувально-профілактичної та консультативної допомоги. Впевнений, що наш заклад і надалі високо триматиме марку чернігівської медицини».
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів