Меню
 
Головна arrow Новини
Медики стають мобільнішими.

П’ять спецавтомобілів отримали Чернігівська, Ріпкінська центральні районні лікарні та станція швидкої та невідкладної медичної допомоги обласного центру. Автомобілі придбано за сприяння відомого благодійника, депутата обласної ради Владислава Атрошенка. За його словами, автівки допоможуть дещо покращити ситуацію із забезпеченням медавтотранспортом лікарняно-профілактичних закладів Чернігівщини.

Особливо новим автомобілям зраділи працівники Чернігівської міської станції швидкої медичної допомоги, адже серед трьох подарованих машин – один реанімобіль високого класу «С» на базі «Газелі», обладнаний за останніми вимогами надання ургентної допомоги – апаратурою для штучної вентиляції легенів, кардіографом з монітором, комплектами надання першої допомоги при важких пораненнях. Як зазначив головний лікар станції Ігор Даниленко, -« Реанімобіль має спеціальні ноші, за допомогою яких значно полегшиться та прискориться транспортування хворих з будинків без ліфтів. Цей автомобіль – поки перший такого класу на нашій станції і він успішно використовуватиметься для перевезення хворих з нестабільною стенокардією, інфарктом міокарда та гострим порушенням мозкового кровообігу. Відтепер автопарк міської станції швидкої та невідкладної медичної допомоги налічуватиме 26 автомобілів . Новий транспорт стане в нагоді як нашим працівникам, так і хворим, адже давно відомо: близько половини наших автомобілів вже вичерпали свій ресурс та морально застаріли».

Під час вручення автомобілів Владислав Атрошенко запевнив медиків, що він і надалі опікуватиметься проблемами галузі, зокрема, вирішуватиме питання про будівництво нового приміщення для міської «швидкої» та добиватиметься безлімітного забезпечення закладів сільської медицини бензином, аби хворі не сплачували за нього самі.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів