Меню
 
Головна arrow Новини
Програма «EMERGENCY» - в дії

Про проміжні результати реалізації на Чернігівщині програми «EMERGENCY» йшлося 15 грудня на селекторній нараді в облдержадміністрації. За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, проаналізовано динаміку виконання будівельних робіт та рівень освоєння коштів по кожному з об’єктів, зокрема, лікувальних закладів області, на які поширюється програма.

Як зазначив перший заступник голови ОДА Віталій Загайний, найбільшу готовність нині має Чернігівська обласна лікарня – 98%, де залишилося завершити оздоблювальні роботи. На тому ж рівні виконані роботи в КНП «Прилуцька центральна міська лікарня». Трійку лідерів замикає «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В. Буяльського» – 94%. Втім, є і проблеми: «Проблемним об’єктом залишається КНП «Бобровицька центральна районна лікарня». Через неодноразові оскарження результатів торгів, які надходили до АМКУ від підрядників, незгодних з їх результатами, роботи на об’єкті так і не були розпочаті. Тому ймовірніше за все нам доведеться вишукувати інші шляхи, щоб привести приймальне відділення Бобровицької лікарні до ладу. Прошу замовників зробити відповідні висновки, у тому числі й організаційні. Адже цей об’єкт – єдиний з дев’яти в області, де у цьому році ми не зможемо реалізувати важливий і для людей, і в цілому для Чернігівщини проєкт. Своєю чергою ми відстежуватимемо ситуацію і оперативно повідомлятимемо щодо надходження нової інформації», – зауважив Віталій Загайний.

Нагадаємо: проект Президента України «ЕMERGENCY -2020» передбачає реконструкцію лікувальних закладів, приведення їх до норм європейських стандартів надання медичної допомоги населенню. На Чернігівщині участь у проекті беруть дев’ять медичних закладів, в яких здійснюються серйозні ремонтні роботи, зокрема, у приймальних відділеннях. Передбачено, що їх облаштують відповідно до загальноприйнятого брендбуку: вони матимуть окремий в’їзд, палату інтенсивної терапії, операційну та інфекційний бокс. Крім того, лікарні оснастять необхідним діагностичним обладнанням, яке забезпечить високоякісну діагностику та лікування.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc