Меню
 
Головна arrow Новини
Владислав Атрошенко здав кров і подарував обладнання.

Чернігівська обласна станція переливання крові отримала сучасне технологічне обладнання для очищення води. Одну з новітніх німецьких ліній з комплектуючих виробництва США, вартістю понад 145 тис. гривень закладу подарував народний депутат України Владислав Атрошенко, який ще під час виборчої кампанії пообіцяв допомагати медичним закладам Чернігівщини. І ось народний обранець свою обіцянку виконав: під час передвиборчих зустрічей із колективом станції він дізнався, що для більш ефективного очищення води закладу вкрай необхідне обладнання, яке б не поступалося світовим аналогам. У найкоротший термін апаратуру було придбано та встановлено. За словами головного лікаря обласної станції переливання крові Василя Зуба, новітня спеціалізована лінія німецького виробництва – унікальна, адже подібну мають лише три станції – у столиці, Донецьку і Дніпропетровську. «Якісно очищена вода нам вкрай потрібна, - розповідає Василь Зуб, - адже для виготовлення різноманітних ін’єкційних препаратів, альбумінів та плазми воду треба очищувати, щоб у ній не містилися жодні хімічні домішки. Тепер препарати, які виготовлятимуться за допомогою такої води, не поступатимуться найкращим світовим аналогам. Тому ми вважаємо, що депутат – благодійник допоміг не тільки нашому закладу, а і жителям Чернігівщини, яким також вкрай необхідні препарати з твердих фракцій крові. Тепер наша вода, яка надходить до станції з власної свердловини глибиною понад 70 метрів, стане еталоном чистоти».

Також головний лікар повідомив: введення в дію новітнього обладнання зменшить навантаження на енергоносії, бо заклад заощаджуватиме щомісяця майже 8 тис. гривень.

Владислав Атрошенко на власному досвіді переконався, що здавання крові – справа благородна та сам виконав почесну донорську місію, за що отримав відповідне посвідчення.


Прес-служба Управління охорони здоровя облдержадміністрації

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів