Меню
 
Головна arrow Новини
Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні передав лікарням Чернігівщини санітарні набори для жіночого персоналу, який працює із хворими на COVID-19.

У Фонді зауважують, щоб лікувати хворих з коронавірусною інфекцією необхідне не тільки сучасне обладнання та медикаменти, а і звичайні побутові витратні матеріали, якими користується медичний персонал. Враховуючи, що більшість медиків, які знаходяться поруч із такими хворими – жінки, є необхідність потурбуватися про те, щоб вони не відчували нестачі найнеобхідніших засобів індивідуальної гігієни та інших речей, без яких така робота неможлива.

Відтак серед лікарень шести регіонів України, які днями отримали відповідні набори – заклади Чернігівщини, зокрема Борзнянська, Бобровицька, Прилуцька, Менська, Ніжинська, Чернігівська центральні районні лікарні, Чернігівський пологовий будинок тощо. Зокрема, головна медична сестра пологового будинку Надія Корма зазначає: «Дуже приємно, що про наших медичних сестер та акушерок потурбувався Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні. І хоча наш заклад у першу чергу родопомічний і не перебуває на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією, але ж ми ретельно стежимо за дотриманням засад інфекційної безпеки. Тому нам в нагоді стане допомога від цієї поважної організації».

До санітарних наборів входять жіночі засоби гігієни, зубна паста, шкарпетки, креми для обличчя та рук, капці, бахіли, пральний порошок, санітайзери, засоби індивідуального захисту, тобто те, що може забезпечити безперервну роботу будь-якого відділення протягом тривалого часу.

Також у Фонді наголошують – організація і надалі буде допомагати лікувальним закладам України у забезпеченні витратними матеріалами.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc