Меню
 
Головна arrow Новини
Навчаються мобільні бригади

У Києві 15 лютого розпочато другий етап практичних навчань мобільних бригад для імунізації від коронавірусу вакцинами Pfizer-BioNTech та AstraZeneca-Oxford.

Перший етап тренінгів деякі з членів мобільних бригад уже пройшли. Тренінги проводить Центр громадського здоров’я спільно з Європейським Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

Як зазначено на офіційному сайті Центру громадського здоров’я МОЗ, до кінця тижня практичні навчання пройдуть щонайменше по дві мобільні бригади з кожної області. Одна мобільна бригада з області вивчить спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer-BioNTech, інша – з AstraZeneca-Oxford. Це дасть змогу оперативно запустити процес імунізації проти COVID-19 по всій Україні, щойно доставлять вакцину. Відтак під час навчання медичні працівники отримають всю актуальну інформацію, яка необхідна для проведення вакцинації, зокрема:

-рекомендації щодо консультування до й після вакцинації;

-як вводити вакцину — правильна техніка та місце (для кожного виробника окремо);

-як розраховувати потребу у вакцині та ін’єкційних матеріалах;

-як безпечно утилізувати використані ін’єкційні матеріали;

-надання екстреної невідкладної допомоги в разі необхідності.

Загалом мобільна бригада складатиметься з лікаря, двох медичних сестер, реєстратора і водія. Також навчання проходять медики, які увійшли до резервного складу мобільної бригади. Відповідно до дорожньої карти, на всіх етапах вакцинації створять близько 600 мобільних бригад.

Додамо: 16 лютого у Києві перебуває одна мобільна бригада з Чернігова на навчанні по щепленню вакциною Pfizer. Крім того, 19–20 лютого на навчання поїде мобільна бригада з вакцинації від КНП «Чернігівський ЦПМСД», але вже по вакцині Oxford-AstraZeneca.

Також 24–25 лютого та 01–02 березня ще дві бригади з Чернігівської області пройдуть навчання з проведення щеплення цими вакцинами.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc