Меню
 
Головна arrow Новини
З турботою про ветеранів

Традиційно у переддень святкування Великої Перемоги керівники області відвідують підопічних обласного госпіталю для інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни. 07 травня 2013 року до госпіталю завітали голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник управління охорони здоров’я ОДА Галина Василькова.

За роки свого існування КЛПЗ « Чернігівський обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» перетворився на сучасний лікувально-профілактичний заклад, який надає безкоштовну допомогу громадянам 4 категорій: інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та особам, що прирівняні до них за пільгами. Колектив госпіталю робить благородну справу – турбується про здоров’я тих, хто на свої плечах приніс нам перемогу над фашизмом. Щоденно лікарі та медичні сестри намагаються полегшити душевний біль ветеранів і біль від отриманих на війні ран.

«Створити належні комфортні умови для реабілітації та лікування ветеранів – одне з пріоритетних завдань обласної влади, - зауважив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко під час відвідування госпіталю, - перед нами стоїть дуже важливе завдання – зробити все для того, щоб життя наших ветеранів було більш комфортним і сприятливішим і ми робимо все можливе, аби це здійснити, адже на підтримці громадян цих категорій і наголошує Президент України Віктор Янукович. Багато чого вже зроблено: ветерани забезпечені необхідною і кваліфікованою медичною допомогою, їм підвищуються пенсії та інші соціальні виплати. Ми поставили собі мету - щоб у кожній ветеранській родини побували діти і поздоровили їх із цією визначною датою, а ви свій неоціненний досвід передали підростаючому поколінню».

Підтвердженням слів Володимира Хоменка щодо турботи про учасників війни стали подарунки – особисто кожний з ветеранів отримав святковий пакет, а для зміцнення матеріально-технічної бази госпіталю його колективу вручено м’які меблі, постільну білизну та оргтехніку.

На покращенні умов перебування у госпіталі у своєму виступі наголосив і голова обласної ради Анатолій Мельник: «Ми вдячні вам за те, що ви відбудували нашу державу і дуже багато зробили для виховання молодого покоління. Обласна державна адміністрація та обласна рада планує покращити умови вашого лікування у закладі, наразі розглядається питання про розширення площ госпіталю, щоб ви могли завжди мати ефективну допомогу».

Привітав ветеранів і Чернігівський міський голова Олександр Соколов. На завершення зустрічі артисти обласного філармонійного центру влаштували ветеранам святковий концерт.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів