Меню
 
Головна arrow Новини
Правоохоронці здали кров для хворих дітей

30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на Чернігівщині пройшла благодійна акція «Міліцейська крапля крові». Працівники органів та підрозділів внутрішніх справ здали кров для потреб маленьких пацієнтів медичних закладів області.

За повідомленням головного лікаря обласної станції переливання крові Павла Герасименка міліціонери здавали кров не тільки в обласному центрі, а й у районах Чернігівщини. Слід зазначити, що до акції милосердя долучилися майже 250 працівників правоохоронних органів. Зокрема, це працівники патрульної служби, дільничні інспектори, інспектори ДАІ, оперативні співробітники міського відділу внутрішніх справ та співробітники інших структурних підрозділів. Завдяки цьому медична галузь регіону отримала майже 82 літри донорської крові, поповнивши обіговий фонд Чернігівської обласної станції переливання крові.

Одночасно зі здачею крові відбувся благодійний збір коштів. Отримані за здачу донорської крові кошти правоохоронці передадуть до одного з інтернатних закладів області.

Благодійна акція «Міліцейська крапля крові» проводиться в Чернігівській області вже вшосте і стала традиційною.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів