Меню
 
Головна arrow Новини
Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова відвідала медичні заклади Чернігова

3 червня 2013 року Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова перебувала на Чернігівщині. Глава українського медичного відомства ознайомилася з роботою кількох медичних закладів та поспілкувалася з лікарями та пацієнтами медичних установ.

Міністр проінспектувала пологовий будинок Чернігівської міської ради, обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої вітчизняної війни, Чернігівську обласну дитячу лікарню та Чернігівський обласний військовий госпіталь.

У системі медичної допомоги області функціонує 897 медичних закладів різного типу, у т.ч. 31 обласний, 16 міських медичних закладів, 22 центральні районні лікарні, 14 районних лікарень, 19 сільських дільничних лікарень, 98 лікарських амбулаторій (з них 94 сільські лікарські амбулаторії), 697 фельдшерсько-акушерських пунктів.

Мережа закладів охорони здоров’я області у І квартал поточного року зазнала значної реорганізації. Створено і успішно функціонує обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. У місті Прилуки створений перший в області міський центр первинної медико-санітарної допомоги, а в Бобровиці – районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Також у Бобровицькому районі сільську дільничну лікарню села Нова Басань реорганізовано в сільську лікарську амбулаторію.

Станом на 1 квітня 2013 року ліжковий фонд області становить 11 676 ліжок. У медичних закладах та установах системи охорони здоров’я області зареєстровано 5022,5 штатних лікарських посад.

В області проводиться реформування системи охорони здоров’я в напрямку оптимізації мережі закладів первинної ланки медико-санітарної допомоги, приведення наявного ліжкового фонду до обґрунтованих потреб територіальних громад з розширенням мережі закладів первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики-сімейної медицини та мережі відділень та пунктів швидкої (невідкладної ) допомоги.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів