Меню
 
Головна arrow Новини
Право на батьківство: вихід є!

Кожній парі, що має проблеми із репродуктивним здоров’ям, можна допомогти народити власну дитину завдяки новітнім науково-медичним технологіям. На цьому 27 червня 2013 року наголошували учасники прес-конференції у Чернігові, на якій презентовано соціальний проект щодо базового безкоштовного обстеження у приватній столичній клініці «Мати і дитя» на предмет штучного запліднення.

Вже кілька років поспіль спеціалісти київської клініки «Мати і дитя» беруть участь у загальнодержавних програмах по безкоштовному обстеженню чоловіків і жінок, які готуються до екстракорпорального запліднення, тобто, виношування та народження дитини за допомогою штучних методів. За цей період завдяки сучасному якісному обладнанню та високому професіоналізму медики допомогли не одній тисячі українських пар відчути радість батьківства. Провідний акушер-гінеколог клініки, кандидат медичних наук Лариса Ковалевська навела такі цифри: із червня 2012 по червень 2013 року в Україні безкоштовно було обстежено близько 1600 пар, минулого року вперше до спеціалістів клініки звернулося 3580 пацієнтів.

Цього року їхній соціальний проект має назву «Дитина у кожну родину» і передбачає, що протягом літа будь-яка із пар, що має діагноз безпліддя, може звернутися до клініки та лише за один день пройти необхідні обстеження – УЗД-діагностику органів малого тазу, проконсультуватися у гінеколога, репродуктолога, генетика та андролога з подальшим встановленням діагнозу. Чоловіки можуть здати аналіз на спермограму та отримати консультації щодо власного здоров»я.

У сфері штучного запліднення жінок із київськими медиками активно співпрацюють і спеціалісти Чернігівського центру планування сім’ї. Як зазначила завідувачка центру Тетяна Кирилюк «До нас за минулий рік по безпліддю звернулось 628 жінок та 298 чоловіків. Завагітніли за один рік 55 пар, ще 55 пар ми направили на допоміжні репродуктивні технології. Після репродуктивних технологій народило 27 жінок. Це непоганий результат і ми дуже раді, що у нас є такі клініки, як «Мати і дитина», на яку можна сподіватися, як на останню надію».

За словами Лариси Ковалевської, спеціалісти клініки беруться навіть за дуже складні випадки репродуктивної патології. І хоча вони не можуть гарантувати, що після відповідного обстеження та призначеного лікування жінка обов’язково завагітніє саме від свого чоловіка, у базі даних клініки в наявності велика кількість донорів сперми , а також кандидаток на сурогатне материнство, яке здійснюється згідно з чинним законодавством та додержанням всіх моральних, психологічних та юридичних норм.

Учасники прес-конференції наголосили – вони намагатимуться допомогти будь-якій чернігівській родині вирішити їхні проблеми з репродуктивним здоров’ям.

За додатковою інформацією слід звертатися на сайт клініки «Мати і дитя» - mdclinics.com.ua , тел. 067 434 70 79.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів